S čím na vytváření panoramat?

10. března 2008 v 17:50 | aDalbert |  About FOTO

Kolor Autopano Pro 1.4

alt

Autopano Pro je aplikací, která vám pomůže vytvářet panoramata doslova na jedno kliknutí. Nemusíte už složitě vybírat jednotlivé fotografie, ani se nemusíte starat o úpravu horizontálních či vertikálních linií. Tento prográmek to opravdu udělá za vás a přitom je neuvěřitelně rychlý, má velmi silný rozpoznávací mechanismus, založený na technologii SIFT, perfektní systém barevných korekce, který dokáže úplně odstranit barevne disbalance mezi jednotlivými snímky, a jako první na světě, plnou podporu pro HDR (High Dynamic Range) tj. zvýšení dynamického rozsahu fotografie....
Je zde samozřejmě možný export ve vrstvách do Adobe Photoshop pro případnou postprodukci, která je pro náročnější uživatele nutností, ovšem u jakéhokoliv jiného programu o to větší.
Takže po zkušenostech s konkurenčními programy mohu jedině doporučit.

The Panorama Factory 5.1

alt

Factory od Smoky City Design, LLC je další prográmek na skládání panoramatických snímků, pracující pod Windows 98 / ME / NT / 2000 / XP / 2003 / x64 / Vista. Upravuje (deformuje) snímky, tak že mohou být beze spár spojeny do panoramat, jejichž úhel záběru může být až do plných 360°. Vytváří snímky, které konkurují panoramatickým fotoaparátům. Je zde možný export ve vrstvách do Adobe Photoshop pro případnou postprodukci, která je ovšem u většiny panoramat nutností, neboť jsou zde časté nedokonalé vyčištěné překryvy s duchy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Judith Miller Judith Miller | E-mail | Web | 3. září 2016 v 11:27 | Reagovat

TinyPic is a photo and video sharing service, owned and operated by Photobucket.com,[Smazaný komentář] that allows users to upload, link and share, images and videos on the Internet. The idea is similar to URL shortening in which each uploaded image is given a relatively short internet address. An account is not required to use TinyPic.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama