About MOVIES

Red Dwarf aneb Červený trpaslík na DVD

1. listopadu 2005 v 0:41 | aDa
Ty hnusný plesnivý povidlo, který má důvtip a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy (řka Kryton v III. sérii), už víš že začal vycházet kultovní seriál Red Dwarf v čestině na DVD. Konečně nahradím své televizní nekvalitní verze remastrovanými kousky...
Direkrivum číslo 34123 - Se zubní protézou se nevěnujte orálnímu sexu ve stavu beztíže.
České stránky Červeného trpaslíka

Magická hlubina 2

31. října 2005 v 23:22 | aDa
Jestliže jste někdy viděli úchvatný film Magicka hlubina (Le Grand Blue) od Luca Bessona z roku 1988 a líbil se vám a uchvátilo vás volné potápění a mořské hloubky, tak neváhejte a pořiťte si film z loňského roku - The Freediver, u nás pod názvem Magická hlubina 2.
Ale prostě kvalitám Bessonovy ódy na magicky uchvacující hlubiny moře se dlouho nic nepřiblíží, jestli vůbec někdy.

Crash - film, který Vás osloví

30. října 2005 v 22:37 | aDa
K filmu Crash mne přivedla velice banální věc, prostě a jednoduše musím vidět vše v čem hraje má z nejoblíbenějších herečka Sandra Bullock (zde ne hlavní roli jako v posledních filmech, ale jen jednu z mnoha zajímavých postav). Film svojí myšlenkou, kterou chce předat a daří se to, prostě patří do téhle doby a opravdu ho doporučuji. Pravda, opět je to přiškrceno americkou postkulturou, ale hlavní myšlenka z filmu čiší z každé scény a má co říci.
Je to ten typ filmu, o kterém ještě dlouho přemýšlíte...

Kdo by jí neznal... Sandra Bullock

30. října 2005 v 22:28 | aDa
patřící mezi nejcharizmatičtější postavy hereckého nebe, nezapomenutelná policistka z Demolition Man a za volantem podminovaného autobusu v Nebezpečné rychlosti, jednoho z nejlepších filmů svého žánru... Je pravda, že ostatní filmy nepatří mezi nekvalitnější, jsou mezi nimi kvalitnější střípky jako Slečna drsňák, a některé další filmy si na sebe ani nevydělali.
Ale přeci jenom si vylepšila reputaci při učasti ve filmu Crash, doporučuji... pravda, opět je to přiškrceno americkou postkulturou, ale hlavní myšlenka z filmu čiší z každé scény a má co říct.
Je to ten typ filmu, o kterém ještě dlouho přemýšlíte...
 
 

Reklama
Reklama