aTOostatní

Google obnovil 911 Mysteries se slovenskými titulky

16. září 2007 v 13:10 | aDalbert
Dle včerejší informovace blogu 911blog.yweb.sk je slovenská verze 911 Mysteries zpět na video.Google.com i se správným stavem počítadla. V tomto momentě je na něm víc jak 270 000 shlednutí, což je skutečně neuvěřitelné číslo.
Video bylo stáhnuto 28.5.2007, nedalo se sledovat více jak 3 měsíce.
Více informací o pozadí této věci si můžete přečíst zde.
Verze s českými titulky je dostupná ke stažení na 911.yweb.sk

Otrokářský systém vrcholí, Hitlerova třetí říše přestává být utopií...

16. září 2007 v 10:02 | aDalbert
Tento článek je ze http://zvedavec.org/clanky_2198.htm , kde je samozřejmě i rozsáhlá diskuse pod článkem, autor Martin Skapík.

Otrokářský systém vrcholí (!), třetí říše Adolfa Hitlera přestává být utopií…..
Nové technologie a stroje dramaticky zlevňují výrobu, šetří lidské síly. Lidé dokázali zdánlivě nemožné posuny ve všech oblastech vědy a výroby.
Pokud stavba domu dříve trvala 5 000 hodin, dnes lze vybudovat z mnohem levnějších, kvalitnějších materiálů, s využitím nových technologií a služeb za zlomek tohoto času. Totéž můžeme říci snad o všech odvětvích lidské činnosti!
Kde je ale kýžený efekt vývoje?
V rozvinutých státech by podle všeho dnes lidé měli mít desetkrát více času na rodinu, koníčky, péči o přírodu. Místo toho ale politici odkládají odchody do důchodu! Mzdy drtivé většiny z nás neumožňují nic jiného, než jednu dovolenou do roka a stálý stres zda bude na hypotéku, dokonce na nájem nebo na obživu.
Proč léky, které mají výrobní cenu i po odečtu vývojových nákladů, nejvýše v řádech haléřů, platíme často stanásobnými položkami?
Kdo tedy sklízí žně lidského snažení?

Americký radar v ČR, co jste kdy o něm chtěli vědět...

11. září 2007 v 1:08 | aDalbert
...aneb to není radar ale kráva...

Na serveru Britských listů vyšla rozsáhlá prezentace tohoto u nás v současnosti ožehavého problému... A to ožehavého především v politických kruzích, neboť toto je pro obyčejného člověka přeci jenom zaležitost, kterou vnímá z hlediska politického významu, než čistě technického. Na technickou stránku věci se zaměřuje právě tento článek...

Neustálé hledání pravdy o 11. září

21. ledna 2007 v 11:10 | aDa
Nedalo mi to, musel jsem rozšířit řadu těch, kteří stále pochybují o oficiální verzi událostí kolem 11. září 2001....
Tento měsíc byl poprvé v ČR a v středoevropské předpremiéře oficiálně uveden dokumentární film zabývající se útoky na Světové obchodní centrum 11. září 2001 z hlediska počátečního blokování vyšetřování vládou a celkové role médií - 9/11 : Press for truth.
Režisérem je Ray Nowosielski. Film sleduje převážně osudy "Jersey Girls", což jsou ženy, které ztratili ve WTC své blízké. Tyto ženy se rozhodly pátrat na vlastní pěst vstříc vládní neochotě započít oficiální vyšetřování těchto událostí, jejich tlak nakonec přispěl rozhodující měrou k ustanovení vyšetřovací komise Kongresu Spojených států. Ve svém pátraní se, ale setkaly s nepochopením vládních orgánů a médií. Při revizi vládní zprávy konstatovaly, že přes 70% jejich stěžejních otázek nebylo vládnou plně či vůbec zodpovězeno, přestože ta nejprve jejich dotazy přislíbila převzít jako osnovu pro směr vyšetřování.
Film je z části založen také na časové ose podle Paul Thompsona, který sestavil sled událostí z hlavních médií, který ve výsledku naprosto nekoresponduje s vládní verzí událostí ohledně 11. září. Online edice jeho výzkumu je stále aktualizována.
9/11 : Press for truth přináší důkazy o možné spojitosti tajné pákistánské služby ISI s Al-Kaidou a potažmo útoky v USA. Film také přináší informace ohledně faktu, že vláda USA mohla útokům předcházet - obdržela specifická varování 14 cizích států a rozvědek na jejichž základě byla zvýšena bezpečnostní opatření a to jen pro vedoucí vládní představitele v měsících těsně před útoky.(zdroj: Wikipedia.org)
Jak je vidět, závažné otázky stále nenacházejí odpověď.
Někdo by mohl říct: "Vyvracíte oficiální teorii, ale nevidím nikde tu logickou a Vaši! Jaká je podle Vás pravda?"
Myslím že to, že oficiální verze nehovoří pravdu o tom, co se ve skutečnosti stalo, je celkem dost, nemyslíte?
Nemyslíte, že by tyto informace a otázky vzhledem na svoji závažnost měli rezonovat v médiích, a měli by být prezentovány a diskutovány? Není to dostatečně silná káva?
Když už nic jiného, tak je zde z laického pohledu několik rozporů v oficiální verzi událostí 11. září:

Podpořte Dánsko a svobodu slova...

9. února 2006 v 19:54 | aDa
Dne 30. září 2005 otiskl dánský deník Jyllands-Posten 12 karikatur zobrazujících proroka Mohameda. Mezi muslimy došlo vzápětí k bouřlivým protestům a dva umělci se začali skrývat poté, co obdrželi výhrůžky smrtí. Islámské organizace požadují omluvu od dánské vlády a z incidentu se stal celosvětový diplomatický problém. OIC (Organizace islámské konference), Rada Evropy a OSN kritizovaly dánskou vládu za to, že nepodnikla kroky proti novinám Jyllands-Posten. Dánský premiér Anders Fogh Rasmussen hájil svobodu tisku a svobodu slova, a prohlásil, že jakákoliv opatření musejí být uložena soudem, a nikoliv vládou. V muslimských zemích jsou mezitím páleny dánské vlajky a dochází k bojkotu dánského zboží. Několik zemí odvolalo velvyslance z Dánska a ozbrojení muži napadli úřad EU v pásmu Gaza.
Dánsko potřebuje naši pomoc. Vyjádřete svoji solidaritu umístěním některého z těchto obrázků na vaší WWW stránce. Zdroj: www.supportdenmark.com/more.html#CS

Spokojené svátky vánoční a pf2006. Hodně postřehů, úvah a článků do nového roku

23. prosince 2005 v 12:40 | aDa

Spokojené svátky vánoční všem blogařům a blogařkám. Hodně postřehů, úvah, rozjímání a článků do nového roku
přeje aDa

Opět o něco šťastnější, že jsu v této zaprděné zemi - ať žijí nepokoje ve Francii

11. listopadu 2005 v 2:54 | aDa
Posuďte sami.... jen aby to za chvíli nebylo i u nás...
Tisíce vypálených automobilů, desítky zraněných policistů a stovky zatčených mladých radikálů. Taková je bilance pouličních násilností, které už řadu dní sužují Francii. První jiskry nepokojů už přeskočily i do Belgie a Německa. "Výtržníci zničili autem tělocvičnu" hlásí jedna z nejnovějších zpráv o škodách v Paříži. Sídliště, na kterém nepokoje vypukly, je jedním z nejméně bezpečných. Bydlí zde především přistěhovalci. Většina z domů je zdevastovaných či neobydlených. Výtahy již několik let nefungují. Ve vyšších patrech často bydlí starší a postižení lidé.

Jaký tak používat vyhledávač či katalog?

9. listopadu 2005 v 23:47 | aDa
Tak si vyberte,
nejpoužívanější české vyhledávače a katalogy, samozřejmě vládne Google a mezi statistikami NaVrcholu...
Velice zajímavý je Dmoz.org - open directory project - největší, nejrozsáhlejší katalog odkazů které jsou spravovány více jak 65 000 editory ze světa a více jak 70 českými editory.
Výběr vyhledávačů a katalogů:

Čím to, že vyhledávač Seznam.cz stále vládne?

8. listopadu 2005 v 0:26 | aDa
Ač vyhledávač nesoucí název Seznam.cz od jisté doby přímo...jak bych to řekl, nemusím, tak je stále a pořád nejpoužívanějším.
Nejen u mne od jisté doby skončil a to díky jeho neschopnosti něco vyhledat a především jejich dá se říci již kultovní "masotlačící" psíkovou reklamní kampaní.
 
 

Reklama
Reklama